G-B7N2H7TNZP
top of page
data-center-room-with-abstract-data-servers-glowing-led-indicators.jpg

Veri Bilimi

Regis'te misyonumuzu yapay sinir ağlarına benzetebiliriz. Bizim işimiz fikirleri anlamak ve bu fikirleri aşama aşama bir sonraki seviyeye taşımaktır. Bunu yapmak için markaların hedeflerinin eşiklerini aşacak ve nihai hedeflerine ulaşacağız. Daha geniş anlamda yapay zeka servisleriniz olmak istiyoruz. Bu şekilde değerlerinizi benimseyerek ve bu değerleri iş dünyasına uyarlayarak fikri mülkiyetinizi koruyacağız.

 

Misyonumuz uyum süreçlerinizi kavramanın yollarını bulmak olduğundan, veri koruma, siber güvenlik ve veri gizliliği konularında çözümler geliştirerek karar destek sistemleri ile ihtiyaçlarınız karşılayacağız. 

Yabancı ülkeler hakkında rehberlik aradığınızda e-Ticaret ve e-İhracat'ın bir numaralı önceliğiniz olacağını kabul ederek bu önceliğiniz için kurumsal bir ticaret yapısı oluşturmamıza yardımcı olacak istatistiksel öğrenme yöntemleri, regresyon türleri, lasso, mars, decision trees, random forest, bagging, boosting, support vector machines, principal component analysis, logistic regression, linear discriminant analysis, quadratic discriminant analysis, k-means clustering, hierarchical clustering, artificial neural networks, time series analysis olacaktır.

 

Veri bilimi bölümü, iş dünyasındaki başarılarımızın bir yansıması olacaktır.

bottom of page