G-B7N2H7TNZP
top of page

Amazon’da Satmayı Planladığınız Ürünlerin Uyumluluklarını Çok Daha Kolay Organize Edebilirsiniz


Yeni Manage Your Compliance Dashboard ile Ürün Uyumluluğunu Daha Kolay Hale GetirebilirsinizAmazon bu hafta Manage Your Compliance Dashboard panelini sınırlı sayıda satıcıya sundu ve 2022'nin ilk çeyreğinde Birleşik Krallık dahil on mağazada satıcılara sunmayı hedefliyor.


Bu yeni deneyim, ürünleriniz için uyumluluk belgelerini, niteliklerini ve itirazlarını yönetme şeklinizi daha basit hale getiriyor.


Manage Your Compliance Dashboard Neleri Yapmanızı Sağlar?


· Ürün uyumluluk gereksinimlerini tek bir yerde görüntülemeyi ve uygulamayı.

· En kritik eylemleri belirlemek için vakaları son tarihe göre filtrelemeyi ve sıralamayı

· Belgeleri göndermeyi ve itirazları toplu olarak yönetebilmeyi (5000 ASIN'e kadar).

· Uyumluluğu sağlamak için gereken tüm hizmetlere erişmeyi.


Manage Your Compliance ile, sevkıyat yapmak veya satış yapmak istediğiniz ülkedeki ithalat veya ihracat yönetmelikleri ve Product Assurance gibi ürün uyumluluk gereksinimlerini yönetebilirsiniz.


Uyumluluk belgelerini veya bir itirazı gönderdikten sonra, ürün için onay durumu sütunu aracılığıyla Manage Your Compliance panosunda ürüne göre gönderiminizin veya itirazınızın durumunu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, sizi ürün gereksinimlerine ve gönderim durumuna ilişkin daha ayrıntılı bir görünüme götürmek için ürünün View Compliance’a tıklayabilirsiniz.


Belge gönderiminiz onaylanmazsa veya itirazınız Amazon tarafından reddedilirse, uyumluluk gereksinimleri ana görünümüne götürülmek için yine ürünün View Compliance tablosu düğmesini tıklayın. Burada, gönderiminizdeki sonraki adımlar için ayrıntılı ret nedenlerini ve talimatları detaylı bir şekilde göreceksiniz.


Bu aşamada bu tool tehlikeli mallar, kimyasal ürünler veya gıda ürünleri gibi uyumluluk gereksinimlerine sahip tüm ürünleri içermez. Amazon önümüzdeki 6 ay içinde ürün eklemeye devam edecek ve yeni kategoriler eklendiğinde satıcılara güncelleme göndermeye devam edecek.

Comments


bottom of page