G-B7N2H7TNZP
top of page

Acerca de

Image by Patrick Fore

Hakkımızda

regis hakkında

Regis, fikirlerinizi korumak ve markanızı değerlendirmek üzere kurulmuş bir marka ve patent şirketi ve dijital dünyada e-ticaret faaliyetlerinizi yürütmek ve arama motorları ve sosyal medyada kurumsal kimliğinizi korumak üzerine tasarlanmış bir hukuk teknolojileri şirketidir.

Regis, uzman hukukçu ve mühendislerden oluşan kadrosuyla, hukuk otomasyonları kullanarak hizmet verir. Çözüm odaklı bakış açısıyla müşteri menfaatini her koşulda en üstte tutan Regis, özünde bir legaltech firmasıdır.

Regis, marka, tasarım, alan adı, patent ve faydalı model başvurularınızı ulusal ve uluslararası otoriteler nezdinde dosyalar ve tescil süreci de dahil olmak üzere tüm hukuki süreçleri özenle yönetir. Firmanızın itibarından yararlanmaya çalışan rakip firmaların benzer marka kullanımlarına, arama motoru ve sosyal medya üzerindeki yanıltıcı yönlendirmelerine ve anahtar kelimelere müdahale eder.

Regis, veri koruma, siber güvenlik ve veri gizliliğine ilişkin ilgili mevzuata uyum süreçlerinizi yürütür. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (KVKK) ve Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü’ne (GDPR) uyum projeleri hazırlar ve Veri Koruma Görevlisi (DPO) olarak hizmet verir.

 

Regis, şirketinizin e-ticaret ve e-ihracat operasyonlarında uluslararasılaşma ve dijitalleşme süreçlerini yürütür. Yurtiçi ve yurtdışında şirket kuruluşu, e-ticaret platformlarında hesap açılışı, sürdürülebilir strateji ve uyum operasyonları, Amazon ve Brand Registry faaliyetlerini yönetir.

Kariyer

Regis ekibine katılmak için iletişime geçin. İleri seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi olan; yaratıcı, çalışkan ve güvenilir ekip arkadaşları ile çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Kariyer
Özgeçmiş Yükle

Talebiniz alınmıştır. Regis yetkilisi en kısa sürede geri dönüş yapacaktır. İyi günler dileriz.

bottom of page